Praca

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

ASYSTENT PROJEKTANTA

CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów technicznych sieci i przyłączy wodociągowo – kanalizacyjnych, instalacji gazowych oraz projektów tymczasowej organizacji ruchu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie projektów technicznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • wykonywanie projektów wewnętrznych instalacji gazowych,
  • wykonywanie projektów tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót,
  • kosztorysowanie i ofertowanie

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Student lub Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska (lub kierunku pokrewnego)

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości branży,
  • Biegłej obsługi komputera - w tym bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD,
  • Znajomość programów Word oraz Outlook,
  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych, znajomości Prawa Budowlanego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • Precyzyjności i dokładności,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,
  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy mile widziane

OFERUJEMY:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia swoich umiejętności,
  • Kontakt z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prosimy o nadsyłanie CV zawierającego klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926, ze zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Masz pytania ? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!